اتوبار تهران با پوشش سراسری

منشتر شده در تاریخ : اسفند 18ام, 1395 | موضوع :

معرفی اتوبار تهران شرکت آریا بار

شرکت آریا بار با تجربه چندین ساله هم اکنون در حال فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری در تهران است. از جمله خدمات قابل ارائه توسط ما شامل سرویس های اتوبار تهران به صورت شبانه روزی ، خدمات حمل و نقل و اسباب کشی تهران و … است. اتوبار تهران آریا آماده همکاری با مراکز خصوصی ، شرکت ها و کسبه تهران میباشد. دارای کامیون های مخصوص و نیسان و وانت بار برای محموله های کم حجم تر با منصفانه ترین قیمت ها. همچنین کارگران ماهر و با اخلاق ، ویژه اتوبار تهران.

اتوبار تهران – پوشش کلیه مناطق باربری شهر تهران

مناطق تحت پوشش اتوبار تهران

کلیه مناطق شهر تهران شامل شمال ، غرب ، مرکز و شرق تهران تحت پوشش اتوبار تهران قرار دارد. از جمله مناطق شمال میتوان به سعادت آباد ، نیاوران ، زعفرانیه ، جردن و … اشاره کرد. در غرب همچنین مناطقی مثل کاشانی ، شهرک غرب ، ستارخان و … تحت پوشش خدمات اتوبار تهران قرار دارد.

با این حال جهت اطلاع از پوشش منطقه خود کافیست با ما تماس بگیرید :

22385984

44013810

88572445

اتوبار تهران آریا بار در تهران و شهرستان ها

اتوبار تهران آریا بار و ویژگی های آن

  • دارای مجوز لازم از اتحادیه
  • کامیون و کامیونت های موکت کاری شده
  • نیسان و وانت بار مخصوص سرویس های کم حجم
  • کارگران با تجربه و زبده که در سرعت ، دقیق عمل میکنند
  • ارائه سرویس های vip مخصوص اتوبار تهران
  • به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته
  • ارائه بیمه نامه باربری
باربری اتوبار تهران اثاث کشی و بسته بندی وسایل آریا بار

22385984

44013810

88572445

جابجایی صحیح لوازم خاص مثل پیانو و یخچال ساید

لوازم و وسایل سنگینی همچون پیانو ، یخچال ساید بای ساید و … که ظرافت خاص خود را هم دارند نیاز به کارگران با تجربه و کاردان دارد. اتوبار تهران آریا بار با در اختیار داشتن تجربه ای چندین ساله در امر باربری و اتوبار، می تواند در حمل پیانو ، حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و دیگر لوازم از این قبیل توسط کارگران زبده و حرفه ای شما را یاری کند تا نگران خراب شدن اسباب و وسیله های خود نباشید.

 

سرویس بسته بندی مخصوص اتوبار تهران

باربری آریا بار با در اختیار داشتن نیرو های کار آزموده و با تجربه در این زمینه میتواند بهترین خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه را به شما همشهریان عزیزی که نیاز به خدمات باربری و اتوبار دارید ارائه کند.

 

باربری اتوبار تهران حمل یخچال ساید پیانو و مبل

22385984

44013810

88572445

ارائه بیمه باربری معتبر

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد اما با این وجود برای تمامی بار های ارسالی توسط اتوبار تهران آریا بار بیمه نیز ارائه میگردد بیابراین نگرانی از این بابت نداشته باشید.