برای جلوگیری از بی نظمی در چیدمان بهتر است روی هر کارتن بنویسید چه چیزی در آن است. جعبه ای که لوازم آشپزخانه در آن است بهتر است در آشپزخانه باشد. و همین طور برای بقیه جعبه ها ، به این ترتیب از کارهای اضافه جلوگیری میشود.

استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز برای بسته بندی از جمله ویژگی های آریا بار است. فوم های ضد ضربه که برای پر کردن فضای خالی بین وسایل به کار میروند. بابل رپ ها که برای جلوگیری از خط و خش و ضربه برای بسته بندی لوازم استفاده میشوند.

مبلمان و وسایل چوبی در اسباب کشی معمولا بسیار آسیب پذیر هستند. بر خلاف استحکام و سایز بزرگی که دارند معمولا بیشتر از بقیه لوازم آسیب میبینند. برای جلوگیری از خط و خش افتادن روی آنها بهتر است بسته بندی مخصوص اسباب کشی شوند.

کار از محکم کاری عیب میکند ؟ هرچقدر هم که کارتن ها و جعبه ها مستحکم باشند باز هم از چسب استفاده کنید. چسب های پهن ( در اصطلاح 5 سانتی ) در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار پر کاربرد هستند. استفاده از آنها باعث تقویت استحکام جعبه ها میشود.

هر جابجایی و اسباب کشی سختی های خود را دارد. بسته بندی اثاثیه منزل برای اثاث کشی یکی از همین مراحل سخت است. البته با وجود سخت بودن این مرحله از کار ، همچنان بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی یکی از کارهای واجب است. چرا که در صورت عدم بسته بندی صحیح لوازم و اثاثیه میتوان توقع شکستن آنها را داشت. یا خط افتادن اثاثیه و سخت تر شدن پروسه ی جابجایی را پیش بینی کرد.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

بسته بندی اثاثیه منزل مخصوص اسباب کشی

خدمات بسته بندی اسباب کشی و جابجایی منزل

شاید سخت ترین مرحله از یک اسباب کشی جمع آوری اثاثیه و بسته بندی صحیح اسباب باشد. برای تسریع اسباب کشی و جابجایی باید چند روز قبل از تاریخ جابجایی شروع به جمع کردن وسایل کنید و آنها را به صورت صحیح بسته بندی و آماده بردن به منزل جدید کنید.  آریا بار در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه میدهد تا این کار برای شما آسان شود. استفاده از کارتن های مناسب باربری در اندازه های متفاوت مهم است، کارتن های بزرگ نباید با وسایل کوچک پر شوند.

اسباب کشی شیرین و آرام با آریا بار

اسباب کشی شیرین و آرام با آریا بار

به منظور هماهنگی سرویس بسته بندی اثاثیه منزل آریا بار روی شماره های زیر کلیک کنید :

44013810    44441125
88473209    88572445
22385984    26652146
09129213977    09109090283

بسته بندی اسباب کشی در تهران

وسایل مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها اگر به صورت صحیح انجام شود نیاز به وسایل هم دارد. برخی از این وسایل شامل :

  • کارتن 3 لایه ، 5 لایه و 7 لایه جهت بسته بندی انواع وسایل در سایز های مختلف هستند.
  • بابل رپ و پلاستیک های حباب دار برای جلوگیری از ضربه به وسایل حساس هستند.
  • استرچ رپ و فوم های ضد ضربه که در لابه لای وسایل استفاده میشوند.
  • سلفون های رولی بلند و متراژ بالا که جهت جلوگیری از خط افتادن و کثیف شدن به کار میروند.
  • چسب های عریض و پهن و ماژیک که برای محکم کردن بسته ها و مشخص کردن آنها است.

وسایل بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی وسایل اثاث کشی در تهران

منطقه پوشش خدمات بسته بندی اسباب کشی در آریا بار

باربری آریا بار تهران که در شمال و غرب تهران فعالیت بسیار گسترده ای دارد و نقاط دیگر تهران نیز تحت پوشش آن است. دارای نیرو های مخصوص بسته بندی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل است. شما جهت دریافت چنین سرویسی لازم است از چند روز قبل از تاریخ جابجایی اقدام کنید. در این صورت با ارائه یک برنامه زمانی دقیق ، همکاران ما در محل شما حاضر شده و کار بسته بندی را انجام میدهند.

برای تماس جهت دریافت سرویس بسته بندی اسباب کشی و اثاثیه منزل شرکت آریا بار روی شماره های زیر کلیک کنید :

44013810    44441125
88473209    88572445
22385984    26652146
09129213977    09109090283

اسباب کشی طول می کشد و اگر شما بسته بندی خود را انجام دهید که بیشتر مردم انجام می دهند، مطمئن شوید که زمان زیادی را صرفه جویی می کنید. حداقل شش روز قبل از تاریخ جابجایی و اثاث کشی اقدام کنید. برنامه ریزی دقیق و بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت آریا بار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد. تصمیم بگیرید که چه چیزی را در بسته بندی ها قرار میدهید چه چیزی را دور می اندازید.

ممکن است اقلامی وجود داشته باشد که شما دیگر نیازی به آن ندارید و یا ارزشش را ندارد و نیاز به دور انداختن باشند. یا شاید اثاث کشی شما موقت باشد. که لازم است چیز های غیر ضروری را به جای بسته بندی اثاث کشی در انبار بگذارید.

راهنمایی هایی برای بسته بندی اثاثیه منزل

جمع آوری و بسته بندی وسایل را شروع کنید. سعی کنید برآورد کنید که چه چیزی را زودتر و چه چیزی را دیرتر نیاز دارید. شروع به جمع آوری کارتن اسباب کشی از محل کار خود ، از دوستان یا فروشگاه ها کنید. یا از سرویس های خدمات بسته بندی اثاثیه منزل جهت اسباب کشی استفاده کنید.

در حالیکه وسایل را بسته بندی و آماده اسباب کشی میکنید با ماژیک روی کارتن ها علامت بزنید. مطمئن شوید که قسمت بالا یا کنار جعبه ها با محتویات و محل محتویات در خانه شما مشخص شده باشد. دستورالعمل های خاص مانند «شکننده» یا «باز کردن اول» وجود دارد. این کار باعث می شود تا کارگران اسباب کشی در قرار دادن جعبه ها در اتاق صحیح کمک کنند و از هر گونه آیتم های شکننده جلوگیری شود.

حتی اگر محتویات کارتن را روی آن لیست کنید بسیار بهتر است. مثلا وسایل آشپزخانه را در کارتن مخصوص اسباب کشی قرار داده اید و اگر به دنبال درب باز کن باشید میدانید در کدام جعبه است. این کار هم به شما در پیدا کردن لوازم تان کمک میکند. هم به کارگران مخصوص اسباب کشی کمک میکند تا هر جعبه را در جای صحیح آن قرار دهند. هم در صورت بروز حادثه و ایجاد خسارت میتوانید آن را سریع تر برآورد کنید.

خدمات بسته بندی مخصوص اسباب کشی در آریابار تهران

خدمات بسته بندی مخصوص اسباب کشی در آریابار تهران

البته در صورتیکه بسته بندی اسباب کشی که انجام میدهید به صورت صحیح و درست باشد خسارات به حداقل میرسد. در کارتن های بزرگ باید لوازم بزرگ و در کارتن های کوچک لوازم کوچک را قرار دهید. در کنار شکستنی ها نباید از ظروف فلزی استفاده شود. لابه لای تمام شسکتنی ها را با ضربه گیر های مخصوص پر کنید.

بهترین سرویس بسته بندی اسباب کشی در تهران

تمامی این کار ها به صورت اصولی و حرفه در خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما قابل ارائه است. بهتر است در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و این خدمات را از ما بخواهید. با سرویس بسته بندی آریا بار تهران آسوده و امن وسایل با ارزش تان را جابجا کنید.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.باربری تهران از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند. کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد. این امر مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.

نحوه صحیح بسته بندی لوازم

اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد. شرکت باربری آریا بار تهران سرویس های بسته بندی وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند. بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی در تهران است. تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود.

بسته بندی با بابل رپ ضد ضربه

استفاده از بابلرپ و استرج رپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی تهران میباشد.

بسته بندی سرویس های چوب

خدمات بسته بندی مخصوص مبل ، صندلی ، میز و سرویس های چوبی را از ما بخواهید. برای جلوگیری از خط و خش افتادن بر روی وسایل چوبی بسته بندی لازم است. بهتر است قبل از اسباب کشی از یک متخصص برای بسته بندی اثاثیه منزل تان کمک بگیرید. با این کار خسارت به وسایل تا را به صفر میرسانید.