باربری الهیه | اتوبار الهیه | 22385984

منشتر شده در تاریخ : فروردین 14ام, 1395 | موضوع : باربری شمال تهران

باربری الهیه | اتوبار الهیه | 22385984

باربری آریا بار با شماره 22385984 آماده ارائه خدمات خود در منطقه باربری الهیه تهران میباشد

اتوبار ما در الهیه برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. اتوبار در الهیه برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. اتوبار و باربری الهیه آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است.

اتوبار آریا بار با ارائه خدمات در منطقه اتوبار الهیه تهران این مهم را در نظر دارد که با بهترین نحوه خدمات خود را به مشتریان خود ارائه کند.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

باربری الهیه

اتوبار الهیه تهران شرکتی در جهت حمل و نقل اثاثیه منزل کالا ها و وسایل اداره و دفتر شما میباشد

شماره های تماس باربری الهیه

44013810    44441125     44896103    88572445
88473209    86021179      22385984    26652146
09129213977    09109090283
09106625340

بسته بندی های حرفه ای باربری الهیه

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.باربری الهیه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.

بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

خدمات بسته بندی آریا بار

خدمات بسته بندی آریا بار

بیمه باربری الهیه

اتوبار و باربری الهیه با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.

کادر و پرسنل اتوبار و باربری الهیه با آماده بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار الهیه تضمین کنید.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.هدف اتوبار الهیه جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.

اتوبار و باربری الهیه با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن در خدمت شماست.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.کارشناسان اتوبار و باربری الهیه با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.

حمل وسایل سنگین و شکستنی

لوازم و وسایل سنگینی همچون پیانو ، یخچال ساید بای ساید و … که ظرافت خاص خود را هم دارند نیاز به کارگران با تجربه و کاردان دارد. باربری الهیه با در اختیار داشتن تجربه ای چندین ساله در امر باربری و اتوبار، می تواند در حمل پیانو ، حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و دیگر لوازم از این قبیل توسط کارگران زبده و حرفه ای باربری تجریش شما را یاری کند تا نگران خراب شدن اسباب و وسیله های خود نباشید.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

تگ های این مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *