اتوبار و باربری وثوق با ارائه خدمات ویژه

منشتر شده در تاریخ : آبان 27ام, 1397 | موضوع : باربری مرکز تهران

اتوبار و باربری وثوق

باربری وثوق تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . اتوبار وثوق با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. اتوبار ما در وثوق برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است.

خدمات اسباب کشی و باربری غرب تهران

خدمات اسباب کشی و باربری غرب تهران

اتوبار وثوق دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. اتوبار وثوق با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت حمل و نقل دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید . ! فقط کافیست کار خود را به باربری وثوق آسیا بسپارید و نظارت کنید.

بسته بندی لوازم منزل در آریا بار

بسته بندی لوازم منزل در آریا بار

با کیفیت ترین لوازم بسته بندی وثوق

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

شرکت باربری وثوق سرویس های بسته بندی وثوق وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.سرویس باربری در وثوق دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.

اتوبار وثوق از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی وثوق است.دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است.

44896103 88572445
88473209 86021179
تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید آریا بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

باربری آریا بار با بیش از پنجا سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد.

در باربری وثوق از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور استفاده میشود. آریا بار اماده خدمت دهی د تمام شهر ها و شهرستان های کل کشور میباشد.

نکته ای مهم در اتوبار وثوق این می باشد که بار شما کاملا بیمه میباشد.

خدمات اسباب کشی و باربری مرکز تهران

خدمات اسباب کشی و باربری مرکز تهران

ماشین های آریا بار کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای 20 عدد پتو برای نگهداری بهتر اثاثیه شما میباشد.

در باربری وثوق وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های محکم وسایل شما ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *