باربری تهران پارس بصورت شبانه روزی

منشتر شده در تاریخ : آبان 23ام, 1397 | موضوع : باربری شمال تهران

اتوبار و باربری تهران پارس

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید آریا بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

باربری آریا بار با بیش از پنجا سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد.

در باربری تهران پارس از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور استفاده میشود. آریا بار اماده خدمت دهی د تمام شهر ها و شهرستان های کل کشور میباشد.

نکته ای مهم در اتوبار تهران پارس این می باشد که بار شما کاملا بیمه میباشد.

ماشین های آریا بار کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای 20 عدد پتو برای نگهداری بهتر اثاثیه شما میباشد.

در باربری تهران پارس وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های محکم وسایل شما ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

بسته بندی لوازم منزل در آریا بار

بسته بندی لوازم منزل در آریا بار

سرویس های باربری تهران پارس بدون محدودیت زمانی

چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.این یک اتفاق طبیعی در باربری در تهران پارس آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری تهران پارس بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.

محدودیت زمانی در کار اتوبار تهران پارس تهران تقریبا بی معناست.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.باربری تهران پارس آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.اتوبار تهران پارس آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست. لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری تهران پارس را در کنار خود داشته باشید.

44896103 88572445
88473209 86021179

کامیونت مخصوص اثاث کشی تهران پارس

سرویس مخصوص باربری تهران پارس و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی تهران پارس هم ارائه میشود.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار تهران پارس بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

شرکت ما در منطقه باربری تهران پارس تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.رانندگان ماهر اتوبار تهران پارس با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

کامیونت مخصوص اثاث کشی تهران پارس ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری تهران پارس را از ما بخواهید.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری در تهران پارس از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *