اتوبار و باربری شمس آباد

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید آریا بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

باربری آریا بار با بیش از پنجا سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد.

در باربری شمس آباد از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور استفاده میشود. آریا بار اماده خدمت دهی د تمام شهر ها و شهرستان های کل کشور میباشد.

نکته ای مهم در اتوبار شمس آباد این می باشد که بار شما کاملا بیمه میباشد.

ماشین های آریا بار کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای 20 عدد پتو برای نگهداری بهتر اثاثیه شما میباشد.

در باربری شمس آباد وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های محکم وسایل شما ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

44896103 88572445
88473209 86021179

کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار

کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری شمس آباد با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری شمس آباد بهره مند گردید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری شمس آباد هستند.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.

وسایل بسته بندی اسباب کشی منزل

وسایل بسته بندی اسباب کشی منزل

خاور های موکت شده و بزرگ اتوبار شمس آباد

رانندگی حرفه ای کامیون های باربری شمس آباد از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.شرکت ما در منطقه اتوبار شمس آباد تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار شمس آباد بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.رانندگان ماهر باربری شمس آباد با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *