اتوبار و باربری شمس آباد

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کلای شما، وسایل اداره، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

حادثه خبر نمیکند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید آریا بار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

باربری آریا بار با بیش از پنجا سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر میباشد.

در باربری شمس آباد از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور استفاده میشود. آریا بار اماده خدمت دهی د تمام شهر ها و شهرستان های کل کشور میباشد.

نکته ای مهم در اتوبار شمس آباد این می باشد که بار شما کاملا بیمه میباشد.

ماشین های آریا بار کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای 20 عدد پتو برای نگهداری بهتر اثاثیه شما میباشد.

در باربری شمس آباد وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های محکم وسایل شما ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

44896103 88572445
88473209 86021179

کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار

کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری شمس آباد با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری شمس آباد بهره مند گردید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری شمس آباد هستند.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.

وسایل بسته بندی اسباب کشی منزل

وسایل بسته بندی اسباب کشی منزل

خاور های موکت شده و بزرگ اتوبار شمس آباد

رانندگی حرفه ای کامیون های باربری شمس آباد از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.شرکت ما در منطقه اتوبار شمس آباد تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار شمس آباد بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.رانندگان ماهر باربری شمس آباد با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

خدمات اسباب کشی و باربری شمال تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *