بسته بندی اثاثیه منزل مخصوص اسباب کشی

سرویس بسته بندی اثاثیه منزل ویژه اسباب کشی

هر جابجایی و اسباب کشی سختی های خود را دارد. بسته بندی اثاثیه منزل برای اثاث کشی یکی از همین مراحل سخت است. البته با وجود سخت بودن این مرحله از کار ، همچنان بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی یکی از کارهای واجب است. چرا که در صورت عدم بسته بندی صحیح لوازم و اثاثیه میتوان توقع شکستن آنها را داشت. یا خط افتادن اثاثیه و سخت تر شدن پروسه ی جابجایی را پیش بینی کرد.

بسته بندی اثاثیه منزل مخصوص اسباب کشی
بسته بندی اثاثیه منزل مخصوص اسباب کشی

خدمات بسته بندی اسباب کشی و جابجایی منزل

شاید سخت ترین مرحله از یک اسباب کشی جمع آوری اثاثیه و بسته بندی صحیح اسباب باشد. برای تسریع اسباب کشی و جابجایی باید چند روز قبل از تاریخ جابجایی شروع به جمع کردن وسایل کنید و آنها را به صورت صحیح بسته بندی و آماده بردن به منزل جدید کنید.  آریا بار در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه میدهد تا این کار برای شما آسان شود. استفاده از کارتن های مناسب باربری در اندازه های متفاوت مهم است، کارتن های بزرگ نباید با وسایل کوچک پر شوند.

بسته بندی اسباب کشی در تهران
بسته بندی اسباب کشی در تهران

به منظور هماهنگی سرویس بسته بندی اثاثیه منزل آریا بار روی شماره های زیر کلیک کنید :

22385984

44013810

88572445

بسته بندی اسباب کشی در تهران
بسته بندی اسباب کشی در تهران

وسایل مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها اگر به صورت صحیح انجام شود نیاز به وسایل هم دارد. برخی از این وسایل شامل :

  • کارتن 3 لایه ، 5 لایه و 7 لایه جهت بسته بندی انواع وسایل در سایز های مختلف هستند.
  • بابل رپ و پلاستیک های حباب دار برای جلوگیری از ضربه به وسایل حساس هستند.
  • استرچ رپ و فوم های ضد ضربه که در لابه لای وسایل استفاده میشوند.
  • سلفون های رولی بلند و متراژ بالا که جهت جلوگیری از خط افتادن و کثیف شدن به کار میروند.
  • چسب های عریض و پهن و ماژیک که برای محکم کردن بسته ها و مشخص کردن آنها است.
وسایل بسته بندی اسباب کشی
وسایل بسته بندی اسباب کشی

منطقه پوشش خدمات بسته بندی اسباب کشی در آریا بار

باربری آریا بار تهران که در شمال و غرب تهران فعالیت بسیار گسترده ای دارد و نقاط دیگر تهران نیز تحت پوشش آن است. دارای نیرو های مخصوص بسته بندی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل است. شما جهت دریافت چنین سرویسی لازم است از چند روز قبل از تاریخ جابجایی اقدام کنید. در این صورت با ارائه یک برنامه زمانی دقیق ، همکاران ما در محل شما حاضر شده و کار بسته بندی را انجام میدهند.

برای تماس جهت دریافت سرویس بسته بندی اسباب کشی و اثاثیه منزل شرکت آریا بار روی شماره های زیر کلیک کنید :

22385984

44013810

88572445

اسباب کشی طول می کشد و اگر شما بسته بندی خود را انجام دهید که بیشتر مردم انجام می دهند، مطمئن شوید که زمان زیادی را صرفه جویی می کنید. حداقل شش روز قبل از تاریخ جابجایی و اثاث کشی اقدام کنید. برنامه ریزی دقیق و بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت آریا بار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد. تصمیم بگیرید که چه چیزی را در بسته بندی ها قرار میدهید چه چیزی را دور می اندازید.

ممکن است اقلامی وجود داشته باشد که شما دیگر نیازی به آن ندارید و یا ارزشش را ندارد و نیاز به دور انداختن باشند. یا شاید اثاث کشی شما موقت باشد. که لازم است چیز های غیر ضروری را به جای بسته بندی اثاث کشی در انبار بگذارید.

جمع آوری و بسته بندی وسایل را شروع کنید. سعی کنید برآورد کنید که چه چیزی را زودتر و چه چیزی را دیرتر نیاز دارید. شروع به جمع آوری کارتن اسباب کشی از محل کار خود ، از دوستان یا فروشگاه ها کنید. یا از سرویس های خدمات بسته بندی اثاثیه منزل جهت اسباب کشی استفاده کنید.

در حالیکه وسایل را بسته بندی و آماده اسباب کشی میکنید با ماژیک روی کارتن ها علامت بزنید. مطمئن شوید که قسمت بالا یا کنار جعبه ها با محتویات و محل محتویات در خانه شما مشخص شده باشد. دستورالعمل های خاص مانند «شکننده» یا «باز کردن اول» وجود دارد. این کار باعث می شود تا کارگران اسباب کشی در قرار دادن جعبه ها در اتاق صحیح کمک کنند و از هر گونه آیتم های شکننده جلوگیری شود.

حتی اگر محتویات کارتن را روی آن لیست کنید بسیار بهتر است. مثلا وسایل آشپزخانه را در کارتن مخصوص اسباب کشی قرار داده اید و اگر به دنبال درب باز کن باشید میدانید در کدام جعبه است. این کار هم به شما در پیدا کردن لوازم تان کمک میکند. هم به کارگران مخصوص اسباب کشی کمک میکند تا هر جعبه را در جای صحیح آن قرار دهند. هم در صورت بروز حادثه و ایجاد خسارت میتوانید آن را سریع تر برآورد کنید.

البته در صورتیکه بسته بندی اسباب کشی که انجام میدهید به صورت صحیح و درست باشد خسارات به حداقل میرسد. در کارتن های بزرگ باید لوازم بزرگ و در کارتن های کوچک لوازم کوچک را قرار دهید. در کنار شکستنی ها نباید از ظروف فلزی استفاده شود. لابه لای تمام شسکتنی ها را با ضربه گیر های مخصوص پر کنید.

تمامی این کار ها به صورت اصولی و حرفه در خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ما قابل ارائه است. بهتر است در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید و این خدمات را از ما بخواهید. با سرویس بسته بندی آریا بار تهران آسوده و امن وسایل با ارزش تان را جابجا کنید.

22385984

44013810

88572445