منشتر شده در تاریخ : فروردین 27ام, 1395 | موضوع : باربری غرب تهران

باربری چیتگر | اتوبار چیتگر | 44013810

باربری چیتگر با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. اتوبار چیتگر برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار چیتگر به شما ارائه دهیم.

اتوبار و باربری چیتگر آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. باربری چیتگر دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. اتوبار چیتگر آماده خدمت رسانی به اهالی محترم چیتگر می باشد. اتوبار چیتگر با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

شماره های تماس

    44441125         88473209         22385984
09129213977

سرویس های اتوبار چیتگر بدون هیچ محدودیت زمانی

بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های اتوبار چیتگر بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری در چیتگر را در کنار خود داشته باشید.این یک اتفاق طبیعی در باربری چیتگر آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار چیتگر داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.

چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.محدودیت زمانی در کار اتوبار چیتگر تهران تقریبا بی معناست.باربری چیتگر آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.اتوبار چیتگر آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

تجهیزات بسته بندی باربری چیتگر

هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.

باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی چیتگر است.سرویس اتوبار چیتگر دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.


باربری چیتگر

تگ های این مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *