منشتر شده در تاریخ : فروردین 27ام, 1395 | موضوع : باربری غرب تهران

باربری فردوس | اتوبار فردوس | 44013810

اتوبار در فردوس به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه فردوس می باشد. اتوبار و باربری فردوس متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است. اتوبار و باربری در فردوس آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. اتوبار فردوس دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است.

امکان جابجایی از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. باربری فردوس برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. ما به صورت شبانه روزی در اتوبار فردوس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم.

شماره های تماس

    44441125         88473209         22385984
09129213977

کامیون و کامیونت های مجهز اتوبار فردوس

سرویس مخصوص اتوبار فردوس و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فردوس هم ارائه میشود.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.رانندگان ماهر باربری در فردوس با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.شرکت ما در منطقه باربری فردوس تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.

باربری فردوس با ارائه بیمه کالا

با اتوبار فردوس با اطمینان خاطر جابجا شوید.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیرو های مجرب و دوره دیده که خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری در خدمت شما باشند.

هدف اتوبار فردوس جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.اتوبار و باربری فردوس با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.کارشناسان اتوبار و باربری فردوس با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.اتوبار و باربری فردوس با ارائه بیمه کالا برای وسایل با ارزش شما عزیزان هموطن آرامش خیال شما را فراهم مینماید .


باربری فردوس

تگ های این مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *