باربری سردارجنگل | اتوبار سردارجنگل | 44013810

منشتر شده در تاریخ : اردیبهشت 13ام, 1395 | موضوع : باربری غرب تهران

باربری سردارجنگل | اتوبار سردارجنگل | 44013810

باربری سردارجنگل با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. اتوبار سردارجنگل تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

پوشش سراسری باربری سردارجنگل آریا در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است . برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار در سردارجنگل میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. اتوبار سردارجنگل برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. باربری سردارجنگل به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه سردارجنگل می باشد.

شماره های تماس

44013810            88572445             26652146

09106625340

سرویس بسته بندی سردار جنگل

بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند. سرویس باربری سردارجنگل دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است.سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.

اسباب کشی شیرین و آرام با آریا بار

اسباب کشی شیرین و آرام با آریا بار

کامیونت مخصوص اثاث کشی سردارجنگل

کامیونت مخصوص اثاث کشی سردارجنگل ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری در سردارجنگل را از ما بخواهید.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار سردارجنگل بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری سردارجنگل از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.رانندگان ماهر اتوبار سردارجنگل با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.

باربری تهران و شهرستان

باربری تهران و شهرستان

بیمه کالا

در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار سردارجنگل تضمین کنید.اتوبار و باربری سردارجنگل با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن در خدمت شماست.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.

هدف اتوبار سردارجنگل جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.کادر و پرسنل اتوبار و باربری سردارجنگل با آماده بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.


باربری سردارجنگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *