باربری اشرفی | اتوبار اشرفی | 44013810

منشتر شده در تاریخ : فروردین 27ام, 1395 | موضوع : باربری غرب تهران

باربری اشرفی | اتوبار اشرفی | 44013810

اتوبار اشرفی دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. باربری و باربری اشرفی متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است. ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار در اشرفی به شما ارائه دهیم.

اتوبار در اشرفی برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. امکان جابجایی از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. باربری و باربری اشرفی آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. اتوبار اشرفی به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه اشرفی می باشد.

شماره های تماس

44013810    44441125     44896103    88572445
88473209    86021179      22385984    26652146
09129213977    09109090283
09106625340

سرویس های مقرون به صرفه اتوبار اشرفی

متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.

سرویس های مقرون به صرفه اتوبار اشرفی از طریق ارائه مشاوره باربری در برایتان ارسال میشود.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی اشرفی مقرون به صرفه داشته باشید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.مشاوره رایگان باربری اشرفی برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.

ارائه خدمات بصورت شبانه روزی

اتوبار اشرفی آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.محدودیت زمانی در کار اتوبار اشرفی تهران تقریبا بی معناست.باربری اشرفی آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است. بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری اشرفی بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.

هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار اشرفی داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید اتوبار اشرفی را در کنار خود داشته باشید.این یک اتفاق طبیعی در باربری در اشرفی آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.

بسته بندی مبلمان و لوازم منزل

بسته بندی مبلمان و لوازم منزل

کارگران اسباب کشی اشرفی

دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.باربری اشرفی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.شرکت باربری اشرفی سرویس های بسته بندی اشرفی وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.


باربری اشرفی

تگ های این مطلب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *